Apsiyon

Toplu yaşam alanlarının yönetimini kolaylaştırıp, yaşam kalitesini arttırmak amacıyla tasarlanmış bir web uygulamasıdır. Geliştirilme aşamasında dp.AppFrameWork ile birlikte hazırlanmış ve başarı ile tüm istek ve ihtiyaçları sağlayabilen bir uygulamadır.

Bu çerçevede yönetimi kolaylaştırmak ve şeffaflaştırmak, kat maliklerini tüm bu süreçlere katarak doğru kararlar alınmasını sağlamak, gelir ve giderlerin takibi, banka, e-belediye ve e-devlet sistemleriyle entegrasyonu, satınalma bölümü ile ihtiyaçların karşılanması, yönetim ve diğer kullanıcılar ile iletişim, anketler ve forum sayesinde karar alma süreçlerinin iyileştirilmesi gibi işlevleri yüklenecektir.

Tüm bunların yanısıra oluşturulacak sosyal platform ile çevresel atıkların geri dönüşümü, kan bankası ve benzeri sosyal sorumluluk projeleri de desteklenecektir.

dp.AppFrameWork

Başta Apsiyon olmak üzere tüm projelerimizde güvenilir, hızlı ve kullanıcı açısından da kusursuz bir deneyim sağlayabilmek için kendini sürekli olarak yenileyebilen bir altyapı kurmayı amaçladık. Altyapı olarak doğru ve başarılı bir uygulama üzerinde çalışılmış olması tüm projelerimizi başarısının temelidir.

Bizim için asıl olan tüm projelerimiz için en üst seviyede, en kaliteli hizmeti sunmaktır. Güvenlik ve kullanıcı deneyimi için her zaman en iyiyi amaçladık ve belki sadece tek bir proje için zaman ve maliyet hesabı yapıldığında, proje planındaki yüksek oranlarından ötürü göz ardı edilebilecek özellikleri geliştirdik, geliştirmeye devam ediyoruz.

En karmaşık işlemleri ve yapıları destekleyecek, ihtiyaçları yaklaşık çözümler sunmadan, gerçekten istenilen şekilde çalışacak ve bunları sağlarken de sade, anlaşılır arayüzden ödün vermeden yaptık. Mobil erişime tamamen uygun olduğundan, iphone ya da herhangi bir tablet cihazınız ile uygulamalara her yerden ulaşabilirsiniz.

Şantiye Personel Yönetimi

Akın Özay İnşaat firması için dp.AppFrameWork üzerine geliştirilen projede, çok uluslu çalışan bu firma için farklı lokasyonlarda bulunan şantiyelerin işçi yönetimini ortak bir noktadan kontrol edebilen bir yapı sağlanmıştır.

İşçi ve taşeron firma kayıtları, puantaj değerlendirmeleri, muhasebesi ve işçi pasaport/vize takibi ve birçok konuda çözüm sağlanmıştır. Firmanın hassasiyet ile değindiği güvenlik konusunda dp.AppFrameWork'ün sağladığı altyapı ile istenilen güvenlik seviyeleri için farklı gruplar tanımlanabilmekte, menu ya da işlem bazında izinler atanabilmektedir. Tüm hareketlerin kayıt altına alınması, istenildiği anda raporlanabilir olması uygulanan çok kullanıcılı sistem için güvenli bir zemin oluşturmuştur.

dp.AppFrameWork'ün mobil uyumluluğu sayesinde tüm sisteme mobil cihazlar ile her an, her yerden erişerek tüm işlemleri yapabilir ve raporları görüntülenebilir.

Projelerimizde sunulan platform

dp.AppFrameWork'ün yapısı Software as a Service olarak geliştirilmiştir. Internetin hızlı gelişimi ile artık tüm kullanılan uygulamalar da hızlı bir şekilde değişmektedir. Eskiyen bir model olarak kurulum gerektiren, ayrı donanım ihtiyaçları olan istemci-sunucu mantığı ile çalışan yapılar artık demode olmuş, yüksek işletme ve bakım maliyetleri altında sağladıkları faydalar tartışılmaktadır.

SaaS yöntemi ile çalışan sistemlerin ise birçok avantajı vardır. Kullanıcının uygulamaya erişebilmesi için hiç bir ek donanım, kurulum gerekli değildir, sadece internet erişiminiz olsun yeterli. Hiç bir zaman bir uygulamayı güncellemek için yada yedek almak için ek bir işlem yapılmasına gerek yoktur, sistem kendisi her türlü yedekleme ve önlemleri almaktadır. Donanım gereksinimi yoktur, ek hiç bir donanım maliyeti oluşturmaz, sunucu olarak cloud sunucularda uygulamanızın ihtiyaç duyabileceği tüm kapasite sağlanır. Bilgileriniz anlaşmalı datacenterlarımızda en güncel güvenlik yapıları ile korunmaktadır, sunucu yazılımları olarak da Microsoft'un sunduğu ve en güncel yazılımlar üzerinde çalıştırılmaktadır. Projede ihtiyaçlarına göre Microsoft'un Azure Platform'u üzerinden de hizmet sağlanabilmektedir.

Projelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek

ya da gerçekleştirmek istediğiniz, geliştirilmesini

düşündüğünüz projeleriniz için birlikte çalışabiliriz.

Her türlü soru, yorum için bize hemen ulaşabilirsiniz.
Microsoft BizSpark destekli Dijital Projeler'de projelerimizi Visual Studio ve .Net platformunda geliştiriyoruz.
Kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmek için projelerimizi güçlü ve güvenilir Windows Server 2008 R2 ve SQL Server 2008 R2 üzerinde çalıştırıyoruz.