Özel yazılım

Firmaların ihtiyaçları çalışma şekillerine göre farklılıklar göstermektedir ve bir çok firma paket programlar ile ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamamaktadır.

Bu ihtiyaçların giderilmesi için yazılım sürecinin tüm aşamalarında gerekli analizleri yaparak, iş akış süreçlerini planlamakta ve yazılım deneyimimiz ile firmanıza gerekli olan uygun çözümleri üretmekteyiz.

ERP, CRM ve MRP uygulamaları başta olmak üzere Web (SaaS) ve Windows tabanlı çözümler sunarız.

Cloud ve SaaS

Geliştirdiğimiz projeler için Cloud ve SaaS yaklaşımını uyguluyoruz. Birçok firma için işleri kolaylaştırmak, düzene sokmak amacı ile planlanan sistemlerin artık demode olan yöntemler üzerinde işletilmesi, zaman ve yüksek işletme maliyetleri dikkate alındığında firmalara yük oluşturmaktadır.

SaaS yöntemi ise işiniz için gerekli olan uygulamayı size sunarken, bakım ve işletme maliyetlerinizi minimuma indirir. En önemli farkı ise uygulamanıza dilediğiniz yerden erişim imkanı sağlar.

Danışmanlık

Bilişim sistemleri konusunda deneyimli ekibimizle Yazılım ve Donanım konularında ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde analiz edip, optimum çözümlerle sizi buluşturmayı hedefleriz. Bu doğrultuda mevcut altyapınızı ve isteklerinizi değerlendirerek fiyat/performans oranı, kurulum, bakım ve işletme, uygulama ve eğitim maliyetleri gibi kriterler göz önüne alınarak firmanız için doğru projeler hazırlanır.

Entegrasyon

Kullanmakta olduğunuz uygulamalar ile entegre çalışabilir, bu uygulamara ek özellikler ekleyebilir, değişen ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli güncellemeleri yapabilir, mevcut uygulamanızı SaaS yöntemiyle internet ortamına taşıyabiliriz.

SaaS yöntemin, klasik yöntemler ile karşılanması zor, maliyetli olan durumlar için getirdiği bir çok avantaj bulunmaktadır.

Esnek, genişletilebilir yapısı sayesinde ihtiyaç duyulduğu durumlar için ek yatırımlar yapmanıza gerek kalmadan ihtiyaç duyduğunuz işlem gücü ve zemin size sağlanır.

Çalışma ortamı olarak belirli makineler ve donanımlar ile sizi kısıtlamaz, kullandığınız donanıma uygundur.

Başarılı projelerimizi, sağlanan artı değerleri

referanslarımızın yorumlarından inceleyebilirsiniz.

Referanslarımız ve kendi yorumları ile hizmetlerimiz.